
Kórházba került Pierre Casiraghi, Caroline monacói hercegnő fia, miután a 24 éves ifjú verekedésbe keveredett egy New York-i bárban.


A trónöröklésben a sor harmadik helyét elfoglaló ifjú herceg állítólag jócskán a pohár fenekére is nézett a partin.
Pierre Casiraghi a partikirálynő Paris Hilton exével, Stavros Niarchosszal tért be iszogatni a manhattani Double Seven nevű felkapott szórakozóhelyre.
Itt bulizott az egykori bártulajdonos, a 47 éves Adam Hock is, aki többek között egy üveg 500 dolláros vodkával próbálta még kedélyesebbé tenni az estet.
Hogy a kisebbfajta csetepaté hogyan bontakozott ki, máig nem tisztázott, az azonban tény, hogy a kiérkező rendőrök őrizetbe vették Adam Hockot, aki azt állította, ő csak védekezett, miután a két híres fiatal nekiment.
Később már azt nyilatkozta, a herceg és barátja sértegetni kezdte, amikor modellekkel egy asztalnál múlatta az időt.
A férfi állítólag úgy megütötte Albert herceg unokaöccsét, hogy az az egyik asztal túloldalán landolt.
- Pierre arca csupa vér volt, mély sebek tarkították. Úgy nézett ki, mint akinek plasztikai beavatkozásra is szüksége lehet a közeljövőben - nyilatkozta az egyik szemtanú a People magazinnak.
A 24 éves kékvérű ifjú már jobban van, a kórházból is kiengedték, Monacóból azonban még nem érkezett semmilyen hivatalos reakció az esetre.
Adam Hockot csak nemrég helyezték szabadlábra, március 29-én viszont ismét bíróság elé kell állni, hogy tisztázza, mi történt a szórakozóhelyen.
Jeremy Irons egyenesen Angliából érkezett a Nobu étterem megnyitójára. Az Oscar-díjas színész családjáról és hobbijáról is mesélt a Feminának.
| Nyerj egy éjszakát az ötcsillagos sárvári Spirit Hotelbe! |
| Színesítsd meg az életed 100 000 forint költőpénzzel! |
| Nyerj narancsbőr ellen ampulla csomagot a csodaszép bőrért! |