Hiába tiltakoztak: Melania Trump megkapja az őt megillető helyet
A divatdiktátorok közbelépése is kevés volt: Melania győzött.
Divatikonok és designerek sora fogott össze az új first lady ellen: kérvényezték a Vogue főszerkesztőjénél, Anna Wintournál, hogy az új elnök elképesztő rendeletei miatt ne tegye Melania Trumpot címlapra.
- A politikai álláspontunk független a magazintól. Hagyománynak számít, hogy a first lady a Vogue címoldalára kerüljön, és ez most sem lesz másként - nyilatkozta a divatvilág nagyasszonya.
Melania már korábban is szerepelt a magazin címoldalán - 2005 februárjában, amikor az esküvőre készült az ingatlanmogullal. Trumptól függetlenül mi azért kíváncsian várjuk a szlovén modell címlapfotóját, hiszen egy dolgot meg kell hagyni: Melania egy hibátlan stílusérzékkel rendelkező, roppant csinos nő.
Melania Trump fiatalkori modellfotói
Melania már fiatalon is népszerű modell volt hazájában, Szlovéniában. Nézd meg, hogy nézett ki bűbájos kamaszlányként!
Fiatalkori fotókon Melania Trump - Így nézett ki kamaszként az új first lady
Nézegess képeket!
Elolvasom
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció














