Már 13 éves! Michael Jackson kislányából gyönyörű tinédzser lett | femina.hu
2012. május 28. | Csanád, Emil
rss
Címoldal   /   Világsztár   /   Képes cikkek
kisebb normál nagyobb

Már 13 éves! Michael Jackson kislányából gyönyörű tinédzser lett

Még csak 13 éves, de Michael Jackson lánya, Paris máris igazi bombanő.
Szerző: Koczkás Kriszta
Forrás: Femina.hu
2012.02.02.

Paris Jackson már rég nem az a kislány, akinek bájos arcát híres apukája maszkokkal takarta el, ugyanis Michael Jackson 13 éves lánya modellszépségű fiatal nővé érett.

Az égszínkék szemű sztárcsemetét legutóbb Los Angelesben fotózták le, ahol a Cirque Du Soleil The Immortal World Tour című előadásán vett részt testvéreivel, Prince-szel és Blankettel. A színésznőnek készülő lány szépségét látva nem lenne meglepő, ha a filmesek mellett hamarosan a legnagyobb divatmárkák is versengenének a kegyeiért.

Paris Jackson bájos kislányból gyönyörű nővé érett.

Kattints a képre a nagyításhoz!
Kattints a képre a nagyításhoz!
Kattints a képre a nagyításhoz!
Kattints a képre a nagyításhoz!
Kattints a képre a nagyításhoz!
Kattints a képre a nagyításhoz!
Kattints a képre a nagyításhoz!
Kattints a képre a nagyításhoz!
1 / 7

Ritka fotó Al Pacino kisfiáról

Al Pacino nem tartozik azok közé a szupersztárok közé, akik gyakran jelennek meg gyermekeikkel a nyilvánosság előtt. A 71 éves amerikai színészt nemrég Beverly Hills-ben kapták lencsevégre, amint tízéves kisfiával, Antonnal sétált és vásárolt.

Még nincs hozzászólás

Mostanában olvasott cikkeim

Egy új Facebook-os közösségi alkalmazást ajánlunk neked, a Readert. Tovább az alkalmazás leírásához »

Ha engedélyezed a Facebookos alkalmazást, megnézheted, mit olvasnak a barátaid, és visszakeresheted a legutóbb olvasott cikkeidet.

Olvasott cikkeim
Olvasd el ezt is!
hirdetés
hirdetés

Partnereink

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.