
Habár a cannes-i filmfesztivál elsősorban a filmek seregszemléje, ilyenkor a hollywoodi sztárok is előszeretettel lepik el a dél-franciaországi, tengerparti várost.



Vannak, akik azért érkeznek, hogy legújabb filmjüket promotálják, sokan párjukat kísérik el, és akadnak olyanok is, akik csak azért jönnek el, hogy bulizzanak, és a vörös szőnyegen illegessék magukat.
Elisabetta Canalis is az utóbbiak közé tartozik, hiszen az olasz modell-színésznő lényegében csak azért utazott Cannes-ba, hogy egy luxusjachton napfürdőzön.
A 32 éves olasz bombázó nem sokat bízott a fantáziára, falatnyi fehér bikinije kellőképpen kihangsúlyozta csábos idomait - teljesen érthető, hogy sikerült elcsábítania George Clooney-t, igaz házasságról szó se esett köztük.
A Daily Mail szerint egyébként az Oscar-díjas sármőrnek színét se látták Cannes-ban, ennek ellenére kedvese megjelent a fesztivál neves AMFAR Cinema Against Aids gáláján is, amit idén Elizabeth Taylor emlékére rendeztek meg.
Ittas vezetés, bolti lopás, cserbenhagyásos gázolás és lesifotósok megverése - a külföldi szupersztárok közül Paris Hilton, Winona Ryder, Michelle Rodriguez és Björk is összetűzésbe került már a hatóságokkal az elmúlt évek során.
| Nyerj UltraContour és VelaShape kezelést 104 ezer forint értékben! |
| Nyerj egy éjszakát az ötcsillagos sárvári Spirit Hotelbe! |
| Nyerj új, formabontó csomagot a TEKA-tól a tökéletes konyháért! |