Nemsokára 15 éves! Ilyen bűbájos tini lett Antonio Banderas kislányából | femina.hu
2012. május 28. | Csanád, Emil
rss
Címoldal   /   Világsztár
kisebb normál nagyobb

Nemsokára 15 éves! Ilyen bűbájos tini lett Antonio Banderas kislányából

Antonio Banderas 14 éves lánya, Stella örökölte híres édesanyja szépségét.
Szerző: Berda Anikó
Forrás: Femina.hu
2011.08.25.

Stella del Carmen Banderas Griffith 1996. szeptember 24-én látta meg a napvilágot Spanyolországban. Különleges szépsége nem meglepő, hiszen angol, norvég, svéd, német és spanyol vér csörgedezik az ereiben.

Stella mindössze hároméves korában kapta meg első filmes munkáját a Tűzforró Alabama című filmben, amelyet apukája rendezett, és anyukája volt a főszereplő.

Érettebb a koránál

Ám ennyi elég is volt neki: a sztárcsemete később a Vanity Fairnek azt nyilatkozta, ez volt az első és egyben utolsó filmje, nem szeretne színészi pályára lépni. Hogy mitől ilyen határozott a még csak tinikorban lévő Stella? Nos, talán azért is nőtt fel hamar, mert az átlagos hollywoodi sztárgyerekek gondjainál kicsit többet kellett elviselnie.

Édesanyja, Melanie Griffith ugyanis sokszor megjárta már az elvonót, legutóbb 2010 augusztusában kezelték, de más problémái is adódtak.

Az 54 éves színésznő többször beismerte évek óta tartó alkohol-, drog- és gyógyszerfüggőségét, és azt sem hallgatta el, mennyire sajnálja, hogy a családját, főleg Stellát ennyi szenvedésnek tette ki saját függősége miatt.

A papa kedvence

A színésznő a People magazinnak elmondta, hogy  legutóbbi rehabilitáció még jobban megerősítette a családot, amiért különösen hálás Antoniónak, aki hihetetlenül türelmes vele.

- Kimondhatatlanul hálás vagyok neki. Újra szabadnak érzem magam. Nem iszom, nem szedek gyógyszereket és ez fantasztikus érzés! Olyan, mintha kiszabadultam volna a börtönből! - vallotta be Griffith.

Ellenállhatatlan szívtiprók régen és most
Ellenállhatatlan szívtiprók régen és most
Minden idők legszexisebb színészeiSármos sztárapukák a gyerkőcökkelBrad Pitt élete képekbenBruce Willis élete képekbenA kilencvenes évek legkedveltebb sztárjai mostSzupersztárok gyerekeiVilágsztárok gyerekkori fotóiJennifer Lopez élete képekbenKatie Holmes élete képekbenFurcsa sztárpárok

Antonio Banderas több nyilatkozatában hangsúlyozta, hogy nem szeretne beleszólni lánya életébe. Úgy véli, Stella szabad és érett személyiség, aki tudja, mi a helyes és mi nem.

 - Nem szólok bele a kislányom életébe addig, amíg nem látom, hogy veszélyben van. Stella nagyon érett, pontosan tudja, hogy mit szeretne. Engem az sem zavar, ha 14 évesen fiúzni kezd, csak mindig tudja, meddig van biztonságban. Neki is muszáj megtapasztalnia az élet jó és rossz oldalát egyaránt. Valószínűleg összetörik majd a szíve egyszer-kétszer, de kell, hogy tudja, milyen újra talpra állni - mesélte egy korábbi interjúban Antonio Banderas a Daily Mailnek.

2 hozzászólás
kerekperec       2011-08-25 10:08
3.
Még nem vetted észre, hogy itt mindenki szívtipró, sármos, csodaszép és bűbájos? Akinek gyereke van és szimpi, az sztármami. De undorító kifejezés!
válasz a 2. kommentre (emmersson - 08-25)
emmersson       2011-08-25 08:28
2.
Aranyos, mint szinte minden fiatal, de ne essünk már hanyatt, mert egyáltalán nem kirívóan szép! Hogy anyuci jelenlegi orcájáról ne is beszéljek...
Jeremy Irons Budapesten járt

Jeremy Irons egyenesen Angliából érkezett a Nobu étterem megnyitójára. Az Oscar-díjas színész családjáról és hobbijáról is mesélt a Feminának.

Dátum: 2010. október 17.
Készítette: Femina.hu

Mostanában olvasott cikkeim

Egy új Facebook-os közösségi alkalmazást ajánlunk neked, a Readert. Tovább az alkalmazás leírásához »

Ha engedélyezed a Facebookos alkalmazást, megnézheted, mit olvasnak a barátaid, és visszakeresheted a legutóbb olvasott cikkeidet.

Olvasott cikkeim
Olvasd el ezt is!

Top cikkek

  • Top olvasott
  • Top kommentelt
hirdetés

Femina Fórum

Nézd meg, miről csevegnek a többiek!

Mai névnap Csanád, Emil

Még több képeslap »
hirdetés

Partnereink

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.