Minden idők legördögibb férfiúi | femina.hu
2012. május 28. | Csanád, Emil
rss
Képek / Terasz
Minden idők legördögibb férfiúi
Minden idők legördögibb férfiúi
Kattints a képre a nagyításhoz!Kattints a képre a nagyításhoz!Kattints a képre a nagyításhoz!Kattints a képre a nagyításhoz!Kattints a képre a nagyításhoz!Kattints a képre a nagyításhoz!Kattints a képre a nagyításhoz!Kattints a képre a nagyításhoz!Kattints a képre a nagyításhoz!
1 / 8
Diavetítés mp

Rettegett Iván

Rettenetes vagy Rettegett Ivánként IV. Iván orosz cárt emlegették a 16. században. Bár egyesítette Oroszországot, és kiűzte a tatátokat, híres volt különös kegyetlenségéről. Legidősebb fiát, Ivánt saját kezűleg ölte meg, miután a fiú feleségét úgy megütötte, hogy elvesztette gyermekét, a fiú pedig emiatt szóváltásba keveredett apjával. A krónikák szerint súlyos paranoiában szenvedett, és harmadik fiának halálához is köze volt.

Galéria értékelése:
Értékeld a galériát:
1 / 2 / 3 / ... / 52 / 53 / 54»
1 / 2 / 3 / ... / 52 / 53 / 54»

Mostanában olvasott cikkeim

Egy új Facebook-os közösségi alkalmazást ajánlunk neked, a Readert. Tovább az alkalmazás leírásához »

Ha engedélyezed a Facebookos alkalmazást, megnézheted, mit olvasnak a barátaid, és visszakeresheted a legutóbb olvasott cikkeidet.

Olvasott cikkeim
Olvasd el ezt is!

Top cikkek

  • Top olvasott
  • Top kommentelt
hirdetés

Femina Fórum

Nézd meg, miről csevegnek a többiek!

Női linkgyűjtemény
hirdetés

Partnereink

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.