Címoldal   /   Femina Közösség   /   Femina Fórum   /  

Fórum: "Nekem ez már nem kell" Bochkor Gábor őszintén mesélt párkapcsolatáról topic

Fórum / Sztárok
1 / 2»
2012-12-07 09:40       23.

A Bumeráng a legjobb rádió műsor volt.    Ilyen nem volts több az országban Ez nagyon sok ember véleménye.  Ami jó azt el kell ismerni . Mióta nincs Bumeráng nem lehet  a  rádiót bekapcsolni.

5-10 perc után a  jelenlegi   müsorok unalmasak . Sehol nincs vidámság, se jó zene  .  Várunk vissza benneteket.  A remény hal meg utoljára.

Stalin
2012-01-23 15:51       22.

Még jó, hogy kettőspontot tettél a mondat végére. Így tudhatom, hogy az a nagy üresség, ami az írtak után van, nem a gondolataid.

"Sebestyén Balázs és csapata, a Morning Show soha nem látott mértékben győzte le a Bumerángot. Bochkor Gábor és Boros Lajos műsora még nem kapott ki ekkora különbséggel a hazai éterben. A teljes népesség körében a Morning Show 1 409 000 hallgatója mögött a Bumeráng csupán 837 ezer hallgatót tudott megszólítani decemberben."

És ez még csak a kezdet!!

válasz a 21. kommentre (Noia - 01-20)
2012-01-20 15:25       21.

Én is szeretem a Bocsiékat, a reggeli Bumerángot! Sztalin bátyó! A humort érteni kell, talán ez lehet a bibi! Szeretettel ajánlom neked ezt a dalt:

válasz a 20. kommentre (Stalin - 01-20)
Stalin
2012-01-20 06:55       20.

A sárga föld alatti színvonal is színvonal.

Salom Joshua

válasz a 18. kommentre (Joshua - 01-19)
2012-01-19 22:01       19.

Imádom a Bumeráng műsorát! Vidáman indítja a napomat és nem stresszel a sok szörnyűséggel, mint a hírműsorok. Ha csak tehetem, 10 óráig hallgatom minden nap.

Különösen szímpatikus a Várkonyi Andrea - Bochkor Gábor páros. Jó hallani, hogy Gábor milyen szeretettel  beszél a párjáról és a kislányáról. Tetszik az életvitelük, ami mentes a sztárallűröktől. Andrea nagyon ügyesen vezeti a háztartását, ügyesen süt- főz és Gábor ezt méltóképpen értékeli. Mind munkájukban, mind magánéletükben példamutató család. További sok sikert és jó egészséget kívánok Nekik, hogy még sokáig sok önfeledt órát szerezzenek nekem! /és a többi hallgatónak és nézőnek/ Zia

2012-01-19 20:44       18.

Én szeretem a Bumerángal kezdeni a napot. Ebben a reménytelen világban, jobb vídáman indulni a minimálbéres  melóhelyedre, mint belegondolni már reggel a hányingeres, minden nap új adónem kitalálos, svájcifrank megfújtos,a benzint állandóan történelmi csúcsot döntögetős emelgetésébe. NEM! Akkor már inkább hallgatom a triumvirátus könnyed hülyeségeít, és legalább 10-ig nem gondolok bele a fenti horrorba! Stimt Stalin? Bocsi sokat változott előnyére, mióta apa lett. Ki merem jelenteni, hogy akik tízen éve hallgatjuk őket, egy nagy család vagyunk! Még mindig fent van a kerómon a piros és a kék szalag is, amivel nem is olyan régen kifejeztük szolidarításunkat, és megmutattuk milyen sokan vagyunk mellettük!!!!!!!!!!!  Üdv Sztálin bátyó

2012-01-19 18:38       17.

MÉRT DICSÉRNI KÉNE AZ ORSZÁGOT???????????EMBER HOL ÉLSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stalin
2012-01-16 12:39       16.

Sajnálatos, hogy számotokra kedves ember, aki gúnyt űz a magyar koronából, az ilyennek a helye börtönben van, nem a rádiónál. De ne csodálkozzunk, nézzük a rasszát. Sajnálatos, hogy számotokra kedves ember, aki leszólja magyarországot. Gusztustalan volt amit a sláger megszűnésekor csináltak.

Érdemes megnézni a betelelfonálgatók és sms-ezők értelmi szintjét.

Akinek ez a  színvonal..... Elég mélyen van.

2012-01-16 10:21       15.

Én bírom a Bochkort. Bár a műsoruk szerintem már nem a régi, de nekem bejön a "nagyképű" humora vidám

2012-01-15 19:45       14.

Moontsugo! Nem vagyok már "csitri" s talán "normális" sem, de engem kifejezetten feldob a szivből jövő nevetésük és poénkodásuk! Ha elb.......nak érzed a napodat abban talán TE magad vagy a hibás. Próbálj ellazulni és egy kiccsit odafigyelni rájuk! Mglátod vidámabb lesz a napod! pimasz

válasz a 9. kommentre (moontsugo - 01-14)
2012-01-15 16:56       13.

Nem kell hallgatni. Találsz a rádiódon egy gombot, megnyomod és máris élvezheted saját magad társaságát.

Persze túlságosan tájékozott vagy ahhoz, hogy ilyen véleménnyel legyél a műsorral kapcsolatosan. Hidd el egyáltalán nem ciki hallgatni. Az a ciki, ha letagadod.mmm...

2012-01-15 16:44       12.

Nem tartozom a fiatal korosztályhoz, de meg kell mondjam: ahhoz, hogy jó legyen a reggelem, azonnal a Bumerángra kapcsolok. Nagyon szórakoztató, életszagú, őszinte, tájékoztatásuk percre kész, s ugyanakkor tele humorral ez a műsor. Csak gratulálni tudok Bocskor Gáboréknak remekül csinálják. Ilyen műsorra van szükség, nem  a szemét politikára.

2012-01-15 08:51       11.

Azt írod: "legtöbbször azonnal továbbkapcsolok". Akkor honnan tudod hogy miről szól a Bumeráng? Ugyanis ha vennéd a "fáradtságot", és néha végighallgatnád, rájönnél hogy bizony igen gyakran van szó komoly, és igencsak húsbavágó témákról. Na majd akkor lenne elb.....a napod. Ha nem tudod hogy valami miről is szól, miért mondasz kritikát róla?

2012-01-14 09:34       10.

Aki - az "alattam" szólókkal ellentétben - tényleg tudja, hogy miről szól Bochkorék reggeli műsora az tudja, hogy nem csak komolytalankodás folyik benne. Igenis napjában vetnek fel komoly témákat, napjában foglalkoznak fontos kérdésekkel, és sokszor karolnak fel olyan ügyeket, amik érdemesek a támogatásra, de más még csak szóra sem méltatja.

Az meg, hogy van a műsorukban egymás ugratása, meg viccelődés is, az például nekem személy szerint segít az agyi felébredésemben.

S végül, de nem utolsósorban, a híreken túl, hál istennek 1etlen szó politika sincs benne!

2012-01-14 07:31       9.

A színpátia nagyrészt Andreának köszönhető !

Bochkor ( és megélhetési) társai reggeli műsora egyenesen idegesítő normális ember számára!

Talán a csitriknek jó!

Az állandó eszetlen, ízléstelen, gagyi röhögés, és a poénok miatt legtöbbször azonnal továbbkapcsolok, mielőtt kellően felidegesít, és elba.ssza a napomat!

2012-01-14 07:24       8.

Tényleg szinpatikus pár, nem akarnak mindenáron címlapon szerepelni, de ez a szinpátia nagyrészt Andreának  köszönhető!

Mert Bockor reggeli műsora a rádióban?

Zavaró, idegesítő, gagyi dolog az állandó "észnélküli" röhögés !!! Ezért azután gyorsan tovább is kapcsolok, mielőtt kellően felidegesít, és elb.....a a napomat!

2012-01-13 22:47       7.

Örülök, hogy jól érzik magukat a műsorukban. Legalább valaki jól érezze magát. Fogalmam sincs min röhögnek folyton, nem is tudhatom, mert a röhögéstől nem értem, hogy miről van szó. Ezért aztán adót váltok, nem akarom zavarni őket.

válasz a 2. kommentre (Menta999 - 01-13)
2012-01-13 21:00       6.

Elég rég óta röhögnek reggelente és ez bizony az emberek kultúrális igényét tükrözi...Mert amig van lószar, addig lesz veréb is.

Én már évek óta nem hallgatom az adót, amelyiken idéntlenkednek.

Vajon mit talált helyes V. Andrea benne...?

2012-01-13 19:14       5.

Nem kimondottan szimpatikus figura ez a Bochkor,véleményem szerint!Nagyon nagy az arca,szerénységgel jobban járna a szimpátiát illetően!De ez az ő dolga,engemet sem tart szimpinek mindenki!Én mindig elkapcsolom a rádiót a Neo FM-ről,ha meghallom a hangját!Életében egy percet sem dolgozott,ezzel az idétlen reggel pofázással keresi a millióit!Itt tart sajnos ma Magyarország!

2012-01-13 19:14       4.

Nem kimondottan szimpatikus figura ez a Bochkor,véleményem szerint!Nagyon nagy az arca,szerénységgel jobban járna a szimpátiát illetően!De ez az ő dolga,engemet sem tart szimpinek mindenki!Én mindig elkapcsolom a rádiót a Neo FM-ről,ha meghallom a hangját!Életében egy percet sem dolgozott,ezzel az idétlen reggel pofázással keresi a millióit!Itt tart sajnos ma Magyarország!

1 / 2»
hirdetés
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.