
2012. február 2-án a TV2 exkluzív partit rendezett a Megasztár indulásának alkalmából. A buliba nemcsak a műsor korábbi felfedezettjeit és győzteseit hívták meg, hanem a csatorna legnépszerűbb műsorvezetőit is. Liptai Claudia és Tilla mellett ott volt például Azurák Csaba és Andor Éva, illetve Demcsák Zsuzsa, Várkonyi Andrea és Bochkor Gábor is.
A legtöbb tekintetet pedig alighanem Tatár Csilla vonzotta, aki extra rövid ruhában érkezett a rendezvényre. A műsorvezető sötét leggingsszel, vagány frizurával és csillogó sminkkel viselte miniruháját, és mosolyogva pózolt a kamerák előtt.
Hatalmas bulival búcsúztatta a 2011-es évet a Jóban Rosszban csapata. A partin többek között Liptai Claudia, Ullmann Mónika, Fábián Anita, Végh Judit, Madár Vera és Baronits Gábor is koccintott a kollégákkal.
| Nyerj egy éjszakát az ötcsillagos sárvári Spirit Hotelbe! |
| Nyerj 2 főre szóló négycsillagos élménypihenést! |
| Színesítsd meg az életed 100 000 forint költőpénzzel! |